גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

המרכז הרפואי ברזילי אירח את סגן שר הבריאות וסגן שר האוצר

הרב יעקב ליצמן והרב יצחק כהן ביקרו במרכז הרפואי ברזילי, שמעו סקירה על בית החולים ועל הצרכים הדחופים לקידום המרכז וערכו סיור בבית החולים.
מבט על בנין האשפוז הנבנה

 בתאריך 08/05/2012 סגן שר הבריאות, חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן וסגן שר האוצר, חבר הכנסת הרב יצחק כהן, יחד עם מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' רוני גמזו ובכירים במשרד הבריאות ערכו ביקור במרכז הרפואי ברזילי .

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר חזי לוי,  סקר בפני האורחים את הפעילות הענפה שמתקיימת ואת תוכניות הפיתוח העתידיות של בית החולים, תוך מתן דגש על הצורך בבניית חדרי ניתוח חדשים ממוגנים, מחלקה פנימית נוספת ויחידת צנתורים, מרכז שיקום, מרכז קניות ורווחה בחצר בית החולים, מכשיר ממוגרפיה מתקדם ועוד פרויקטים רבים.

סגן השר הדגיש את העבודה המצוינת והנאמנה שהצוות הרפואי, הסיעודי ושאר עובדי המרכז עושים במבנים מיושנים, בצפיפות ולעיתים עם חוסר ציוד חדיש ומתקדם. הוא ציין את הצורך העז בסיוע לבית החולים כדי לעמוד ביעדי הפיתוח.  בהמשך, ערכו האורחים סיור בבית החולים ועמדו מקרוב על המצוקות ושוחחו עם הצוותים המטפלים. בתום הסיור אמר סגן שר האוצר, ח"כ הרב יצחק כהן, שהוא יעשה את כל שביכולתו לסייע לבית החולים. סגן שר הבריאות, ח"כ הרב ליצמן, אמר שבית החולים היה ויישאר בית חולים מרכזי באזור ופתיחת בית חולים באשדוד לא תשפיע על מעמדו. הוא הבטיח לפעול ולסייע למנהל המרכז בפיתוח בית החולים, תוך שימת דגש על הכנתו גם לתפקידיו בעת חירום.

הוחלט לקיים דיון בהשתתפות בכירי משרד הבריאות והאוצר והנהלת בית החולים על מנת למצות את הדרכים והתקציבים במטרה לשפר את התנאים ולקדם את בית החולים.  

 
בביקור  במחלקת צינתורים

 

במחלקת פנימית ה' החדשה

ד"ר חזי לוי, מנהל המרכז הרפואי, מציג את המרכז הרפואי ברזילי בפני האורחים הנכבדים

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד