גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

קורס העשרה החמישי לכירורגיה של הירך

ד"ר רונן מרצה למתמחים

בשנים האחרונות המחלקה האורתופדית בברזילי פורשת כנפיים. גם השנה, כחלק ממדיניות ההתקדמות הטכנולוגית והאקדמית שבית החולים והמחלקה נטלו על עצמם כחזון, נערך קורס העשרה לכירורגיה של הירך.


בתאריכים 14-15/09  נערך בבי"ח ברזילי קורס העשרה החמישי לכירורגיה של הירך כולל החלפות מפרק הירך. המחלקה האורתופדית מקיימת קורס לחדשנות בניתוחי מפרק הברך והירך אחת לשנה. הקורס כלל השנה ניתוח במעגל סגור המאפשר לראות וללמוד את כל השלבים והטכניקות הניתוחיות בזמן אמת, בו השתתפו ד"ר רונן דבי –מנהל המערך האורתופדי במרכז הרפואי ברזילי וד"ר פדרו פוגת –אורתופד מנתח שהגיע מברצלונה.    הטכנולוגיה שהוצגה הינה טכנולוגיה של התאמה אישית ממוחשבת של שתלים עפ"י מבנה הירך האישי של המטופל תוך שימוש בצייני לייזר. שתלים אלה נבנו במיוחד למטופל זאת לשם קבלת דיוק מרבי של מיקום השתלים בירך. במקביל נערכו הרצאות ודיונים מקצועיים, סדנאות מעשיות למתמחים בכירורגיה והכנה לבחינות השלב באורתופדיה. 
מדובר באחד מקורסי העשרה מהטובים והאיכותיים ביותר בכל קני מידה. השתתפו בו


כ-80 מומחים ומתמחים מכל רחבי הארץ, הגיעו אליו רוב מנהלי המחלקות ומנהלי היחידות להחלפות מפרקים בישראל.
בית החולים ברזילי הינו מוקד מצוינות בתחום החלפות מפרקים (הכולל החלפות מפרק ברך והחלפות מפרק ירך, גם בעזרת שולחן הניתוח המתקדם להחלפת ירך בגישה קדמית)

 

 

לקישור לכתבה בעתון "חדשות אשקלונים" לחץ כאן

 

לקישור לכתבה ב"אשקלון לחץ כאן

  לכתבה בעתון " המשפחה"
  לכתבה בעתון "הדרך"
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד